Lawaga

Gri

Özenle toplanan kahve çekirdeklerini istediğin tarza hazırla diye, topraktan gelen saflığı kaybetme diye sana özel seçtiğimiz kahve demleme ekipmanlarını ve kahve şekerini bu renk skalasında keşfet. Kahve kültürünü kaliteyle besle.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Açık Kahverengi

Hayat mucize renklerle doludur. Bu renkler arasından hayatı yansıtan tadı sana adadık. Lavların akışının zamanının akışına karıştığı bu renk tadı, fincanında seninle buluşmak için bekliyor. Yoğun aroma ve yumuşak içim deneyimini bulacağın bu skalada; düşük asidite, topraktan gelen saflık tam damak tadına göre.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Kırmızı

Bazen bir volkanın patlaması, fincanında eşsiz bir tat konfetisine etki eder. Volkanik yanardağlardan topladığımız çekirdeklerden aldığımız ilhamla, bu renk tonunda tutkuyu ve gelenekselliği birleştirerek sana ikram ediyoruz. Bildiğin ama her yudumda daha da bağlandığın eşsiz aroma; bu renk tadında fincanında seni bekliyor.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Koyu Kahverengi

Zamanının akışını, fincanından aldığın her bir yudumda yeniden tanımla. Bu renk tadında, fincanında zamanla lavların akışına karıştırabilir ve binlerce kilometre ötede senin için yetişmiş kahve çekirdekleri ile zaman ve mekan kavramlarını yeniden tanımlayabilirsin.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Mavi

Kendinin en iyi versiyonunu yeniliklerle güzelleştirdiğin, renk spektrumunun belki de en huzurlu tonları seni çağırıyor. Birden çok deneyimi aynı potada eriterek sana sunuyor.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Mor

En iyisine layık olduğunu sana hissettiren bu tonlar, egzotik bir tazelikte seni çağırıyor. Toprağın tüm saflığı ve mineralleri seninle yeniden tanımlanmayı bekliyor.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Pembe

Yanardağların öyküsü dudağına değerken, sana hiç ummadığın bir lezzet verebileceğini hiç düşündün mü? Keyfin en lezzetli anlarında, şifanın iyileştirici gücü kupanda sana sesleniyor.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk

Sarı

Bazen sonbaharın nadasa bırakan dinlendirici etkisi, bazen güneşin doğuşundaki enerji… Bir renkten bekleyebileceğinin en fazlasını sana bir sıcak kupada sunuyor. Taptaze lezzetlerle damağından ruhuna karışacak.

İlgili Ürünler
Sonraki Renk