Lawaga

Lawaga Coffee

Hayat mucizelerle doludur, bilirsin… Öyle ki bir volkanın patlamasına kadar uzanır bazı hikayeler. Lavların akışı, zamanın akışına karışır ve günün birinde seninle buluşur…

Kim derdi ki bir yanardağın öyküsü gelip damağına kadar değecek? Kahvene eşsiz bir aroma vererek gerçek lezzeti kupana getirecek?

Hikayemiz

İşte Lawaga, Uganda’daki Elgon volkanının eteklerinde başlayan bu hikayenin seninle buluşan sayfasında, keyfin en lezzetli anlarında.

Özenle toplanan kahve çekirdeklerini istediğin zamanda, istediğin tarza, sana özel hazırlayarak muazzam bir kahve deneyimi sunmak için daima yanında.

Kültürlü

Kültürlü

Eee, bir kültürdür kahve içmek, tatların sana en uygununu seçmek ve tabii ki kaliteyi gerçekten deneyimlemek. Lawaga Coffe, kahve kültürünü kaliteyle besler.

Yenilikçi

Yeniliklerle güzelleşir ya dünya hani; açık olmak gerekir farklılıklara, farklı tatlara. Lawaga Coffee, damak tadını benzersiz bir aromayla yeniler.

Yenilikçi
Samimi

Samimi

Kahvenin olduğu yerde samimiyet eksik olur mu hiç? Olursa, bil ki kahvede de eksik vardır. Lawaga Coffee, sana en iyiyi sunabilmek için samimiyetle çalışır.

Özel

Herkes özeldir, herkes kendine has bir renk taşır ruhunda. Lawaga Coffee, sana özel hazırladığı taptaze lezzetlerle damağından ruhuna karışır.

Özel